Buffalo Excellent 8

Popis produktu

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Parametry produktu

Produkt nemá žádné parametry.

Popis produktu

Tágo karambol Buffalo Excellent 8

Tágo je vyrobeno z velmi kvalitního javorového dřeva, je dvojdílné, s lepenou kůží a spolehlivým dřevěným závitem. dvojdílné tágo javorové dřevo hladká rukojeť váha tága 470 - 500 g (požadovanou váhu můžete uvést v poznámce u objednávky) lepená kůže 11mm (u tág do váhy 500g) nebo 12 mm (u tág od váhy 500 g) délka tága 141 cm délka spodní části 72 cm délka špice 69 cm špice Buffalo Pro z výběrového javorového dřeva (A7) dřevěný závit Buffalo Wooden Joint vyvažovací systém pomocí vyvažovacího šroubu ve spodní části tága ochranný gumový bumper

Kulečníkové tágo Buffalo Excellent 7 má moderní matný povrch. Je lakováno metalickou tmavě šedou a černou barvou. Hmotnost je nastavitelná pomocí systému závaží M16*2.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.